205/55R15 88V BRAVURIS 5

BARUM
-10%

205/55R15 88V BRAVURIS 5

205/55R15 88V BRAVURIS 5

6,327.00 ден

На лагер

6,327.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501205 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: