205/55R16 91H ALL SEASON RI

RIKEN

205/55R16 91H ALL SEASON RI

205/55R16 91H ALL SEASON RI

3,630.00 ден

Out of stock

3,630.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 504309 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: