205/55R16 91H WSZer3

OUTLET 2018
PIRELLI
-35%

205/55R16 91H WSZer3

205/55R16 91H WSZer3

3,932.50 ден

Out of stock

3,932.50 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA013849-18 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

WSZer3

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: