205/55R16 91V N’blue HD Plus

NEXEN

205/55R16 91V N’blue HD Plus

205/55R16 91V N’blue HD Plus

3,950.00 ден

Out of stock

3,950.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500602 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: