205/55R16 94V QUARTARIS 5 XL

BARUM

205/55R16 94V QUARTARIS 5 XL

205/55R16 94V QUARTARIS 5 XL

4,730.00 ден

На лагер

4,730.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: