205/55R16 94V ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

205/55R16 94V ROAD PERFORMANCE XL RI

205/55R16 94V ROAD PERFORMANCE XL RI

3,430.00 ден

На лагер

3,430.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021618 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: