205/55R16 94W RXMOTION U11 RFT XL

OUTLET 2020
ROADX

205/55R16 94W RXMOTION U11 RFT XL

205/55R16 94W RXMOTION U11 RFT XL

4,030.00 ден

На лагер

4,030.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019192-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

94

Брзински индекс

W

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: