205/55R17 91H WinterContact TS870 P

CONTINENTAL

205/55R17 91H WinterContact TS870 P

205/55R17 91H WinterContact TS870 P

12,170.00 ден

На лагер

12,170.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023474 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

RR

C

Профил

55

WR

B

Дијаметар

R17

Noise

71B

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: