205/55R17 95V P1cintVerde XL

OUTLET 2017
PIRELLI
-40%

205/55R17 95V P1cintVerde XL

205/55R17 95V P1cintVerde XL

4,806.00 ден

Out of stock

4,806.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA008401-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P1cintVerde

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: