205/55R19 97H S954S TL XL

TOYO

205/55R19 97H S954S TL XL

205/55R19 97H S954S TL XL

9,120.00 ден

На лагер

9,120.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502493 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R19

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954 SUV

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: