205/60R15 91H MP47 Hectorra 3

MATADOR

205/60R15 91H MP47 Hectorra 3

205/60R15 91H MP47 Hectorra 3

5,260.00 ден

Out of stock

5,260.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500399 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: