205/60R15 91H TS860

CONTINENTAL
-10%

205/60R15 91H TS860

205/60R15 91H TS860

7,875.00 ден

На лагер

7,875.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013820 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: