205/60R16 96H N’blue 4Season XL

NEXEN

205/60R16 96H N’blue 4Season XL

205/60R16 96H N’blue 4Season XL

6,220.00 ден

Out of stock

6,220.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503754 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

NEXEN

Шара

N'blue 4Season

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: