205/65R15 94H ALTIMAX ONE S

GENERAL TIRE
-10%

205/65R15 94H ALTIMAX ONE S

205/65R15 94H ALTIMAX ONE S

3,726.00 ден

На лагер

3,726.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019048 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Altimax One S

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: