205/65R15 94H PERFORMANCE

SPORTIVA
-30%

205/65R15 94H PERFORMANCE

205/65R15 94H PERFORMANCE

1,834.00 ден

На лагер

1,834.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009507-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

SPORTIVA

Тежински индекс

94

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: