205/65R15 94T WINTER

TAURUS
-10%

205/65R15 94T WINTER

205/65R15 94T WINTER

3,888.00 ден

Out of stock

3,888.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA015317 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

94

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: