205/65R15C 102/100T WR C3 VAN

OUTLET 2019
NOKIAN
-20%

205/65R15C 102/100T WR C3 VAN

205/65R15C 102/100T WR C3 VAN

4,808.00 ден

На лагер

4,808.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010678-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR C3

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: