205/65R16 95H WINTER TA

OUTLET 2019
TAURUS
-20%

205/65R16 95H WINTER TA

205/65R16 95H WINTER TA

3,864.00 ден

На лагер

3,864.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017961-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Outlet

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: