205/75 R16 113R CELSIUS CARGO

TOYO

205/75 R16 113R CELSIUS CARGO

205/75 R16 113R CELSIUS CARGO

7,510.00 ден

На лагер

7,510.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501437 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS CARGO

Тежински индекс

113

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: