205/75R16C 110/108R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

205/75R16C 110/108R MPS400 VariantAW 2

205/75R16C 110/108R MPS400 VariantAW 2

7,296.00 ден

На лагер

7,296.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500408 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

110/108

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: