215/40R17 87V Wintoura+

DAVANTI
-20%

215/40R17 87V Wintoura+

215/40R17 87V Wintoura+

4,232.00 ден

На лагер

4,232.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018233-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

87

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: