215/40R17 87Y Hectorra 5 XL FR

MATADOR

215/40R17 87Y Hectorra 5 XL FR

215/40R17 87Y Hectorra 5 XL FR

5,410.00 ден

На лагер

5,410.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504109 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

40

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

87

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: