215/45R17 91V TS850P XL

CONTINENTAL
-10%

215/45R17 91V TS850P XL

215/45R17 91V TS850P XL

10,656.00 ден

На лагер

10,656.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009121 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: