215/50 R18 92W Celsius AS2

TOYO

215/50 R18 92W Celsius AS2

215/50 R18 92W Celsius AS2

10,310.00 ден

На лагер

10,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500737 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Додадовте производ во Вашата кошничка: