215/50R17 95V S954 XL

TOYO

215/50R17 95V S954 XL

215/50R17 95V S954 XL

14,590.00 ден

На лагер

14,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021182 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

S954S

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: