215/50R17 95W UHP XL TA

TAURUS

215/50R17 95W UHP XL TA

215/50R17 95W UHP XL TA

4,710.00 ден

Out of stock

4,710.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA014735 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

95

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: