215/50R18 92V TS850P SUV

OUTLET 2019
CONTINENTAL
-20%

215/50R18 92V TS850P SUV

215/50R18 92V TS850P SUV

11,848.00 ден

На лагер

11,848.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016007-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

50

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: