215/55 R18 99V UHP TA

TAURUS

215/55 R18 99V UHP TA

215/55 R18 99V UHP TA

4,880.00 ден

На лагер

4,880.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500700 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Додадовте производ во Вашата кошничка: