215/55R16 93V BRAVURIS

BARUM
-10%

215/55R16 93V BRAVURIS

215/55R16 93V BRAVURIS

6,255.00 ден

На лагер

6,255.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500139 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: