215/55R16 97H P7cint XL

OUTLET 2019
PIRELLI
-20%

215/55R16 97H P7cint XL

215/55R16 97H P7cint XL

6,152.00 ден

На лагер

6,152.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009449-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Outlet

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

PIRELLI

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: