215/55R16 97H W210s2

OUTLET 2015
PIRELLI
-50%

215/55R16 97H W210s2

215/55R16 97H W210s2

3,775.00 ден

На лагер

3,775.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008848-15 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

PIRELLI

Шара

W210s2

Тежински индекс

97

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: