215/55R17 98H KRISALP HP3 XL

KLEBER

215/55R17 98H KRISALP HP3 XL

215/55R17 98H KRISALP HP3 XL

7,240.00 ден

На лагер

7,240.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013886 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: