215/55R17 98V ALPIN 6 XL

MICHELIN
-10%

215/55R17 98V ALPIN 6 XL

215/55R17 98V ALPIN 6 XL

11,457.00 ден

На лагер

11,457.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503166 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

MICHELIN

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: