215/55R18 99V OB944S XL

TOYO

215/55R18 99V OB944S XL

215/55R18 99V OB944S XL

9,930.00 ден

На лагер

9,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023209 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944S

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: