215/55R18 99V PRIMACY 3

OUTLET 2017
MICHELIN
-40%

215/55R18 99V PRIMACY 3

215/55R18 99V PRIMACY 3

6,096.00 ден

Out of stock

6,096.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA009771-17 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Outlet

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 3

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: