215/55R18 99V PRIMACY 4+ XL

MICHELIN
-10%

215/55R18 99V PRIMACY 4+ XL

215/55R18 99V PRIMACY 4+ XL

10,566.00 ден

На лагер

10,566.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500501 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

55

Дијаметар

R18

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Додадовте производ во Вашата кошничка: