215/60R16 95H MP270

MILEVER

215/60R16 95H MP270

215/60R16 95H MP270

3,140.00 ден

На лагер

3,140.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503811 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

MP270

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: