215/60R16 99H BRAVURIS XL

BARUM
-10%

215/60R16 99H BRAVURIS XL

215/60R16 99H BRAVURIS XL

6,678.00 ден

На лагер

6,678.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500144 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: