215/60R16 99V CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN

215/60R16 99V CROSSCLIMATE+ XL

215/60R16 99V CROSSCLIMATE+ XL

9,520.00 ден

На лагер

9,520.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013893-19 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

99

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: