215/60R17 96H OPA3G TL

TOYO
-10%

215/60R17 96H OPA3G TL

215/60R17 96H OPA3G TL

8,613.00 ден

На лагер

8,613.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505088 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPA3G

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: