215/60R17 96H UHP RI

RIKEN

215/60R17 96H UHP RI

215/60R17 96H UHP RI

4,850.00 ден

На лагер

4,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016678 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Ultra High Performan

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: