215/60R17 96H WINTER TA

TAURUS

215/60R17 96H WINTER TA

215/60R17 96H WINTER TA

5,450.00 ден

На лагер

5,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020127 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: