215/60R17 96V 701 SUV RI

RIKEN

215/60R17 96V 701 SUV RI

215/60R17 96V 701 SUV RI

6,440.00 ден

На лагер

6,440.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010921 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: