235/60R16 100H 701 SUV RI

RIKEN
-10%

235/60R16 100H 701 SUV RI

235/60R16 100H 701 SUV RI

5,499.00 ден

На лагер

5,499.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010839 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

235

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

701 Suv

Тежински индекс

100

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: