215/60R17 96V OPAT+

TOYO
-5%

215/60R17 96V OPAT+

215/60R17 96V OPAT+

8,379.00 ден

На лагер

8,379.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023463 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

60

Дијаметар

R17

Сезона

За сите терени и сезони

Бренд

TOYO

Шара

OPEN COUNTRY AT+

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: