215/65 R16 102H ALL SEASON SUV XL TA

TAURUS

215/65 R16 102H ALL SEASON SUV XL TA

215/65 R16 102H ALL SEASON SUV XL TA

5,550.00 ден

На лагер

5,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500701 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

ALL SEASON SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: