215/65R15C 104/102T EUROVAN 2 6PR

GENERAL TIRE
-10%

215/65R15C 104/102T EUROVAN 2 6PR

215/65R15C 104/102T EUROVAN 2 6PR

5,778.00 ден

На лагер

5,778.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA011011 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan 2

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: