215/65R16 102V Proxes Comfort SUV XL

TOYO

215/65R16 102V Proxes Comfort SUV XL

215/65R16 102V Proxes Comfort SUV XL

6,510.00 ден

Out of stock

6,510.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 500011 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes Comfort SUV

Додадовте производ во Вашата кошничка: