215/65R16 98H PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

215/65R16 98H PremiumContact 6

215/65R16 98H PremiumContact 6

7,929.00 ден

На лагер

7,929.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504123 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

PremiumContact 6

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: