215/65R16 98H WINGUARD Sport 2 SUV

NEXEN
-10%

215/65R16 98H WINGUARD Sport 2 SUV

215/65R16 98H WINGUARD Sport 2 SUV

5,391.00 ден

На лагер

5,391.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502152 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD Sport 2 SUV

Тежински индекс

98

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: